Terassihooaeg alaku!

Nii tore, et meil on neli aasta-aega. Kevade saabudes oskame imehästi hinnata seda eredat päikest ja 5-kraadist soojust, mis kiiresti teid ja aedu lumeveest kuivatab. Samuti tekib soov õue saada. Terviseradadel on rohkesti jalutajaid ja mõni suvehooajaks ennast vormi ajav spordimees on samuti nina kodust välja pistnud.

Eramajaelanikel ja rõdudega kortermajades käib teistmoodi elu. Aprilli esimestel nädalavahetustel ja päikeselistel päevadel on poeletid grill-lihast tühjaks ostetud ja grillihooaeg võib alata. Keldrist ja garaažist tuleb üles otsida grillitarbed, õuemööbel ja soojad tekid ning külalised võivad tulla.

Vaadates oma veidi kulunud õuemööblit võib tekkida tunne, et ehk oleks aeg see välja vahetada. Kellel ostlemine rõõmu pakub, siis mööblipoed on hooajakaupadest pungil. Pakume siinkohal välja mõned enda lemmikud, mida kindlasti ka endale soetaks.


Kettal

Suur värvivalik, tagasihoidlik ja selge joonega stiil, kerge ja õhuline. Valikus on lisaks toolidele, laudadele, diivanitele jm ka terassile mõeldud õuelambid, lõkkealused, küünlajalad, vaibad ja palju muud.


Mesh tootesari. Foto: Kettal

Maia sohvad. Foto: Kettal

Mia õuelambid. Foto: Kettal

Kettali tooteid saab osta Eestist Elke mööblist


Fast


Fast võlub oma mitmekülgsuse, nii õhuliste kui ka ümarate, suuremate vormidega, mida saab kasutada suuremal terassil. Bigfoot sari loob laheda kontrasti kandilise ja ümara vormi vahel.

Fast toodab mitmekülgset alumiiniumist mööblit, mida saab kasutada nii välikohvikutes kui ka väiksematel terassidel.

RADICE QUADRA laud, FOREST tool. Foto: Fast
BIGFOOT tugitool. Foto: Fast
JOINT sohva ja tugitool. Foto: Fast

Fasti tooteid saab Eestist osta Interast.


BoConcept


BoConcept pakub mööblit, mis on lõbusalt stiilne ja mugav. Toolid on sohva baari tüüpi ja ideaalsed väljas einestamiseks.

BoConcept, Elba sari. Foto: BoConcept

Puiduarmastajatele puidu ja plastikuga kombineeritud lauad ja toolid.

Boconcept, Adelaide sari. Foto: BoConcept

Ikea


Ikeat teab vast iga eestlane. Hind ja põhjamaine hõng loovad vastupandamatu soovi sealt midagi soetada. Ikea käekiri on üsna äratuntav, aga samuti igati kena.

Ikea, Läckö sari. Foto: Ikea.fi
Ikea, Askholmen sari. Foto: Ikea.fi


Fotod: Ikea.fi


Kuigi Ikeat ennast eestis veel ei ole, siis on mitmeid ettevõtteid, kes väikse tasu eest Soome poest kogu kraami kodu ukseni ära toovad. Proovitud ja toimib!80 views0 comments

Recent Posts

See All